Virtuvės baldų medžiagos

Virtuves baldai Kaune, virtuves baldu gamyba, baldai, virtuves baldai, virtuves komplektai, virtuvines spinteles

Virtuvės baldai, tiksliau jų fasadai ir korpusas, gali būti pagaminti iš laminuotos medienos drožlių plokštės (LMDP), dažyto MDF, medžio masyvo, medžio lukšto, stiklo (skaidraus, dekoruoto, dažyto, tonuoto) bei šių medžiagų derinių. Kiekviena medžiaga turi savo savybių ir privalumų.

Virtuvės baldai iš LMDP

Virtuvės baldai iš LMDP yra geras sprendimas, kai norima modernių virtuvės baldų. LMDP yra gaminama skirtingų gamintojų (austrų, italų, vokiečių, estų, čekų, lenkų), todėl didelis spalvų, raštų pasirinkimas. Taip pat skiriasi jų kainos – galima pagaminti ir ekonomiškus, ir prabangius virtuvės baldus.

Dažyto MDF virtuviniai baldai

Virtuvės baldai iš dažyto MDF – gali būti blizgūs arba matiniai. Dažniau pasirenkama blizgi spalva, nes blizgiai dažyti virtuviniai baldai atrodo moderniau, prabangiau. Dažytas MDF suteikia daugiau nestandartinių virtuvės baldų sprendimų negu LMDP: galimi lenkti fasadai, apvalios formos, filingai, išfrezavimai. Nors paviršius padengiamas apsauginiu sluoksniu, visgi dažyto MDF baldus reikia labiau saugoti nuo įbrėžimų.

Medžio masyvo virtuvės baldai

Virtuviniai baldai iš medžio masyvo ar medžio lukšto – gali būti klasikiniai, modernūs, modernios klasikos ar provanso stiliaus. Puikus pasirinkimas vertinantiems natūralumą ir tradicijas. Medžio masyvo baldai yra ilgaamžiai ir prabangūs.

Nestandartinių baldų gamyba yra žavi tuo, kad galima drąsiai derinti skirtingas medžiagas, siekiant išskirtinio dizaino ir maksimalaus individualumo. Virtuvės baldų medžiagos derinamos pagal interjerą, norimą virtuvinių baldų dizainą ir žinoma, kainą.

daugiau straipsniu

Turite klausimų?

Telefonas:

phone icon

+37065551230

El. paštas

phone icon

info@furnitus.lt

Darbo laikas

I – V 08:00 – 17:00

VI – VII Nedirbame

Sekite naujienas