VIRTUVĖS BALDAI KAUNE

Išskirtinį virtuvės interjerą padės susikurti mūsų gaminami aukštos kokybės, įvairios paskirties, funkcionalumo bei stiliaus virtuvės baldai Kaune: modernūs, klasikiniai, elegantiški, minimalistiniai. Mes paruošime labiausiai Jūsų individualius poreikius atinkantį projektą, kokybiškai pagaminsime bei sumontuosime virtuvės baldus, o Jums beliks tik džiaugtis ir naudotis įgyvendinta vizija.

virtuves baldai

Balti elegantiški virtuvės baldai

plus icon
cancel icon

Elegantiškas ir lengvas minimalizmas – toks šios virtuvės šūkis.
Virtuvės baldų fasadams buvo naudojama matinė dažyta MDF plokštė. Plonas stalviršis kartu su vientisai išlieta plautuve, gamintas iš Corian medžiagos. Šią medžiagą galima lieti bei formuoti kaip tik norisi, nėra absoliučiai jokių techninių apribojimų, jokių formų. Spintelių durelių atidarymui panaudotas netradicinis frezavimo būdas, kuris leidžia atsisakyti įprastų baldų atidarymo rankenėlių. Panaudota  BLUM LEGRABOX  stalčių sistema, kuriai būdingas aptakus tiesių linijų dizainas,  ant kurių nelieka pirštų antspaudų. Šių stalčių sistema pasižymi ypač geromis slydimo savybėmis, bei preciziškai tylia uždarymo sistema. Viršutinių spintelių pakėlimo mechanizmai BLUM AVENTOS HK – tai lengvas priėjimas prie spintelės turinio su švelnaus užsidarymo BLUMOTION sistema. Šaldytuvo ir šaldiklio spintos atidarymui buvo panaudota BLUM SERVO-DRIVE flex elektra valdoma judesio fiksavimo sistema, užtikrinanti itin paprastą jų atidarymą.

virtuves baldai

Pilki modernūs virtuvės baldai

plusicon
cancel icon

Šioje virtuvėje karaliauja simetrija, harmonija bei darnumas.
Virtuvės baldai pagaminti iš dažytos MDF plokštės, kurioje įfrezuotos rankenėlės, suteikiančios modernumo bei patogumo. MDF plokštės fasadai žaismingai suderinti su stiklinėmis durelėmis ir LED apšvietimu. Jis apšviečia pagrindines darbo zonas, bei pagyvina šioje virtuvėje pasirinktą išskirtinį, ypač atsparų bei modernų, ploną, tik 13 mm lieto akmens stalviršį, kuris suteikia virtuvės baldams grakštumo bei lengvumo pojūtį. Šio stalviršio ilgaamžiškumas yra neribotas, jis yra lengvai atnaujinamas, atsparus vandeniui, kas suteikia galimybę naudoti po stalviršiu montuojamą plautuvę. Tarp stalviršio ir spintelių – dažyto stiklo sienelė, kuri ne tik puikiai atlieka apsauginę sienos funkciją yra lengvai valoma, bet ir stilingai dera su stiklinėmis virtuvės baldų durelėmis.

virtuves baldai

Erdvi virtuvė su sala

plusicon
virtuves baldai

Ilgaamžė virtuvė iš natūralių medžiagų

plusicon
virtuves baldai

Unikalūs biuro virtuvės baldai

plusicon
virtuves baldai

BALTI PROVANSO STILIAUS VIRTUVĖS BALDAI

plusicon
virtuves baldai

Moderni balta virtuvė

plusicon
virtuves baldai

Virtuvės baldai su kabančia sala

plusicon
virtuves baldai

Virtuvės baldai mažoje erdvėje

plusicon
virtuves baldai

Šiuolaikinė virtuvė "Pilkas betonas"

plusicon
virtuves baldai

Pilki matiniai virtuvės baldai

plusicon
virtuves baldai

Pastelinės spalvos virtuvės baldai

plusiconcancel icon

Erdvi virtuvė su sala ir sujungtu valgomuoju, deranti įmontuojama buitine technika. Integruotas akvariumas, spintelės su durelių pakėlimo sistema, švelniam ir lengvam uždarymui.

cancel icon

Kokybė ir ilgaamžiškumas, natūralios medžiagos, ergonomiški sprendimai, vientisas, išskirtinis dizainas.

cancel icon

Šie virtuvės baldai unikalūs, nes yra pagaminti biuro darbuotojų poreikiams ir komfortui užtikrinti.
Ar kas nors drįstų ginčytis, jog natūralus medis interjere nesuteikia jam šilumos ir jaukumo? O tai padėjo įgyvendinti beržo fanera suteikianti gražią medienos tekstūrą. Netradicinis sprendimas baro apdailoje panaudotos ispaniško stiliaus keramikinės plytelės atliekančios ir apsauginę baro funkciją nuo spyrių. Įdomus sprendimas spintelių ir stalčių atidarymui išgręžtos ertmės. Stalviršis ypač atsparus dėvėjimuisi, nes yra lieto akmens su vientisai išlieta plautuve. Mūsų meistrai specialiai pagamino derantį valgomojo stalą, prie kurio gali bendrai valgyti gausus darbuotojų kolektyvas. Mūsų įmonės pilnai įrengtame 400 kv. m. biure šie virtuvės baldai puikiai įsilieja į vientisą erdvių kontekstą.

cancel icon

Klasikinio Provanso stiliaus virtuvės baldai turintys išliekamąją vertę, šiuo metu sparčiai sugrįžtantys į klientų interjerus.
Šviesūs pasteliniai sienų atspalviai harmoningai suderinti prie medienos baldų spalvų. Vyninė pagaminta iš ąžuolo medienos derintos su grindimis. Gausiai panaudota puošybos elementų:
• Baliustrada (užtvarėlė) tarp viršuje esančių spintelių, už kurios galima sudėti taures, interjero puošybos elementus ar širdžiai mielas smulkmenas.;
• Natūralaus medžio, dažymo bei sendinimo (patinavimo) metodu puoštos filinginės ąžuolo durelės
• Virtuvės fasadams įkomponuotas dažytas stiklas, puoštas medinėmis remjuostėmis;
• Bronzos spalvos pintos metalinės rankenėlės suteikiančios elegancijos bei grakštumo.
Šioje klasikinio Provanso stiliaus virtuvėje puikiai tinka integruota šiuolaikiška buitinė technika. Stalviršis išlietas kartu su plautuve. Jaukumo suteikia viršutinėse pakabinamose spintelėse įmontuotas LED apšvietimas, o jų atidarymui panaudoti BLUM AVENTOS HK pakėlimo mechanizmai. Pasirinkę šį stilių tikrai džiaugsitės – jis ne tik ilgai tarnaus, bet ir sukurs namuose solidumo, elegancijos jausmą.

cancel icon
Moderni, minimalistinė, balta virtuvė. Tai visada puikus pasirinkimas. Balta spalva virtuvei suteikia erdvumo, švarumo efektą. Kontrastinga medžio rašto plokštė suteikia šarmo, tačiau tuo pačiu išlaiko žemišką lengvumą virtuvėje.
Spintai, valgomojo stalui, kavos staliukui parinkta ta pati spalvų gama ir medžiagos, suteikiančios erdvei vientisumo. Moderni, juoda buitinė technika galutiniai užbaigia šį derinį ir puikiai tinka prie juodų valgomojo kėdžių kojelių ir šviestuvų. Viskas apgalvota iki smulkmenų.
Ne tik labai gražu, tačiau ir praktiška. Parinkti ir įrengti kokybiški virtuvės baldų spintelių atidarymo sprendimai. Virtuvėje įrengta Blum Space tower spinta išsiskirianti didele erdve produktų laikymui su individualiai parinktais vidiniais stalčiais, kurioje daiktus galima lengvai pasiekti iš visų pusių.
cancel icon

Neįveikiamų užduočių mūsų įmonei nėra ir turbūt nebus! Sudėtingi sprendimai atlikti ir klientų užmojis – pusę tonos sverianti sala – kybo ore. Salai tvirtinti pritaikytas nerūdijančio plieno metalinis rėmas ir specialūs tvirtinimai lubose salai laikyti.
Betonas – vienas iš natūralių dekorų, vyraujančių šį sezoną. Pilkas, baltas, juodas, rudas ar net mėlynas – įvairūs šios medžiagos atspalviai leidžia betoną nesunkiai derinti, įnešant į interjerą lengvo grubumo, urbanistikos ir stilingo neužbaigtumo pojūtį. Virtuvės fasadams naudota baldinė plokštė “Light Beton” ir dažyta matinė MDF plokštė. Plautuvė – nerūdijančio plieno, tvirtinama po stalviršiu. Šio pasirinkimo privalumas, tas kad nešvarumai ar vanduo nesikaupia kampuose. Uždėtas Compact HPL stalviršis, kurio paviršius atsparus vandens ar garų poveikiui, karščiui, braižymams, trinčiai. Darbastalio apšvietimui viršutinėse spintelėse integruotas LED apšvietimas. Kadangi virtuvės erdvė užima nemažą ploto dalį, buvo galima integruoti net du, klientams reikalingus, šaldytuvus. Norint virtuvėms baldams suteikti žaismės, pagaminta atvira vyninė bei lentynos reikalingiems daiktams ir mieliems dekoro elementams susidėti. Pasirinkta SCHUCO profilių sistema suteikia elegantiškumo ir lengvumo stalčių fasadams ir spintelių durelėms. Stalčių atidarymui sumontuota Blum TANDEMBOX su TIP-ON BLUMOTION puiki mechaninė sistema baldams be rankenėlių. Spintelių atidarymui naudota tobula BLUM TIP-ON atidarymo sistema įvertinta tarptautinių dizaino vertintojų.

cancel icon

Ypač mažoje erdvėje, laisvalaikio namelyje Birštono kurorte, sutalpinta viskas ko reikia patogiam ir komfortiškam poilsiui. Virtuvės baldai, spinta, valgomasis stalas – viename, tai tiesiog virtuvė – transformeris!
Ramios ir šiltos pastelinės spalvos jaukiai įsilieja į vietovės kraštovaizdį, taip leisdamos užsakovams pajusti visapusišką atsipalaidavimą ir poilsį savo jaukiuose namuose. Gamtos sintezę puikiai pratęsia beržo faneros ištraukiamas valgomojo stalas. Mediena – natūrali, šilta ir jaukumą teikianti medžiaga, kuri tokioje, gamtos apsuptyje esančioje, erdvėje atrodo labai organiškai. Stalviršis pagamintas iš Compact HPL – jo paviršius atsparus vandens ar garų poveikiui, karščiui, braižymams, trinčiai. Virtuvės spintelių fasadams naudota dekoratyvi baldinė SM‘art plokštė. Itin gausus SM’art dekorų ir tekstūrų pasirinkimas leidžia kiekvienam išsirinkti pagal kiekvieno kliento skonį bei charakterį. Pasirinkta SCHUCO profilių sistema suteikia elegantiškumo ir lengvumo stalčių fasadams ir spintelių durelėms. BLUM TANDEM BOX su BLUMOTION tylaus uždarymo sistema užtikrina, kad stalčiai užsidarys švelniai bei lengvai. Spintelių durelių atidarymui pasirinkta BLUM TIP ON sistema, kuri leidžia vienu rankos prisilietimu jas atidaryti. Viršutinių spintelių atidarymui naudota tobula BLUM AVENTOS HL atidarymo sistema įvertinta tarptautinių dizaino vertintojų. Darbastalio apšvietimui, viršutinėse spintelėse, integruotas LED apšietimas su patogiu sensoriniu valdymu „Touch“. Nerūdijancio plieno plautuvė montuojama po stalviršiu. Šio pasirinkimo privalumas, tas kad nešvarumai ar vanduo nesikaupia kampuose. Sienelė tarp spintelių ir stalviršio HPL betono imitacija. Ant jos tvirtinama buičiai patogi ir funkcionali virtuvės reikmenų laikiklių sistema (relingas). Atviroje virtuvės baldų lentynėlės nugarėlėje įmontuotas tonuotas veidrodis, kuris optiškai didina vituvės zonos erdvę.

cancel icon

Šiuolaikinė virtuvė atlieka ne tik tradicinę maisto gaminimo vietos funkciją – vis dažniau ši erdvė sujungiama su svetaine, ji stilistiškai priartina prie bendro namų interjero ir tampa vieta, kur susirenka šeima ir draugai. Medžio ir betono imitacijos LMDP plokštė derintos tarpusavyje.  Šios modernios ir šiuolaikiškos virtuvės baldams pasirinktas horizontalus dvigubas GOLA profilis, kuris sudaro baldų “be rankenėlių” įspūdį.  Leidžia įgyvendinti tiek estetinius, tiek inovatyvius konstrukcinius baldų sprendimus. Jeigu Jūsų rankos užimtos, o šiukšliadėžė uždarytame stalčiuje net ir tuomet jokių problemų su SERVO-DRIVE UNO. Stalčius su šiukšliadėže automatiškai, vos prisilietus, klubu, keliu ar pėda yra atidaroma ar uždaroma. Fasadai lieka švarūs, o šiukšlės keliauja į šiukšliadėžę. Virtuvėje suderintas gartraukis su neįmontuojamu metallic spalvos/ nerūdijančio plieno šaldytuvu. Pasirinktas HPL laminato stalviršis ir sienelė, sukuriantys vientisą stilių. Viršutiniu spintelių fasadų atidarymui įmontuota BLUMTIP-ON mechaninė atidarymo sistema, kuri atsidaro vienu spustelėjimu. Norint uždaryti, tereikia tiesiog paspaust ir užverti. TIP-ON su CLIP lankstu be spyruoklės užtikrina itin sklandų durų judėjimą. Darbastalio apšvietimui.įmontuotos LED šviesos.  Šiuolaikinė virtuvė tapo tikra komforto bei malonaus laisvalaikio oaze.

cancel icon

Baldų medžiagų kokybė, interjero švara ir amžinos minimalistinės formos užtikrins Jūsų investicijos ilgaamžiškumą. Pilkos spalvos virtuvės baldų fasadams buvo naudojama matinė dažyta MDF plokštė su įfrezuotomis rankenomis. Tarp viršutinių virtuvės baldų spintelių ir stalviršio integruotas LED apšvietimas su sensoriniu valdymu. Stalviršis ir sienelė pagaminti iš CompactHPL plokštės, kurios paviršius atsparus vandens ar garų poveikiui, karščiui, braižymams, trinčiai, todėl dažniausiai naudojamos darbo stalų, virtuvinių stalviršių ir sienelių, vonios baldų fasadų, pertvarų gamybai. Po stalviršiu yra sumontuota plautuvė, ties kurios kraštais nesikaupia vanduo ir nepageidaujami nešvarumai. Stalčiuose sumontuota BLUM TANDEM BOX su BLUMOTION tylaus uždarymo sistema užtikrina, kad pastarieji dėl itin mažos trinties užsidarys švelniai bei lengvai – visą baldo tarnavimo laiką. Ši virtuvė – tai ne tik ergonomiška ir funkcionali erdvė maisto ruošimui, bet ir vieta šeimos bei draugų susibūrimui prie bendro stalo. Furnitus.lt ne tik gamina baldus, bet ir kuria jaukumą. Pasinaudokite Furnitus.lt dizainerio paslaugomis ir drauge sukurkite ne tik baldų viziją, bet ir namų jaukumą.

cancel icon

Balduose pasirinkti ramūs spalviniai tonai optiškai didina virtuvės erdvę, kuri yra įrengta standartiniame senos statybos daugiabutyje. Tokie sprendimai leidžia jaustis komfortiškai ir atsipalaiduoti Jūsų virtuvės zonoje.
Virtuvės fasadai pagaminti iš dažytos matinės, pastelinės spalvos MDF plokstės. Plonas, modernus lieto akmens stalviršis po kuriuo įtvirtinta nerūdijančio plieno plautuvė. Priderinta sienelė tarp spintelių taip pat lieto akmens – tai praktiškas bei ilgaamžis pasirinkimas, nes jo paviršius ypač atsparus drėgmei, valymui. Žaismingumui sukurti pridėtos juodos minimalios detalės – cokolis, bei stalčių rankenėlės suderintos su juoda integruojama buitine technika. BLUM TANDEM BOX su BLUMOTION tylaus uždarymo sistema užtikrina, kad stalčiai užsidarytų švelniai bei lengvai. Viršutinių spintelių durelių atidarymui pasirinkta BLUM TIP ON sistema, kuri leidžia vienu rankos prisilietimu jas atidaryti. Darbastalio apšvietimui viršutinėse spintelėse integruotas LED apšvietimas.

Turite klausimų?

susisiekite

Telefonas:

phone icon

+37065551230

El. paštas

phone icon

info@furnitus.lt

Darbo laikas

I – V 08:00 – 17:00

VI – VII Nedirbame

Sekite naujienas