Virtuvės baldai

Išskirtinį virtuvės interjerą padės susikurti mūsų gaminami aukštos kokybės, įvairios paskirties, funkcionalumo ir stiliaus virtuvės baldai: modernūs, klasikiniai, elegantiški ir minimalistiniai. Mes paruošime labiausiai Jūsų individualius poreikius atinkantį projektą, kokybiškai pagaminsime ir sumontuosime virtuvės baldus, o Jums beliks tik džiaugtis ir naudotis įgyvendinta vizija.

virtuves baldai

Balti elegantiški virtuvės baldai

plus icon
virtuves baldai

Pilki modernūs virtuvės baldai

plusicon
virtuves baldai

Modernūs ergonomiški virtuvės baldai

plusicon
virtuves baldai

Juodi-balti virtuvės baldai

plusicon
virtuves baldai

Unikalūs biuro virtuvės baldai

plusicon
virtuves baldai

BALTI PROVANSO STILIAUS VIRTUVĖS BALDAI

plusicon
virtuves baldai

Klasikiniai virtuvės baldai

plusicon
virtuves baldai

Rudi modernūs virtuvės baldai

plusicon
virtuves baldai

Balti mažos virtuvės baldai

plusicon
virtuves baldai

BALTI SKANDINAVIŠKI VIRTUVĖS BALDAI

plusicon
virtuves baldai

MODERNūs VIRTUVĖs baldai SU SALA

plusicon
virtuves baldai

MINI VIRTUVĖS BALDAI SU PATOGIU BARU

plusiconcancel icon

Elegantiškas ir lengvas minimalizmas – toks šios virtuvės šūkis. Virtuvės baldų fasadams buvo naudojama matinė dažyta MDF plokštė. Plonas stalviršis kartu su vientisai išlieta plautuve, gamintas iš Corian medžiagos. Šią medžiagą galima lieti bei formuoti kaip tik norisi, nėra absoliučiai jokių techninių apribojimų ir jokių formų. Spintelių durelių atidarymui panaudotas netradicinis frezavimo būdas, kuris leidžia atsisakyti įprastų baldų atidarymo rankenėlių. Panaudota  BLUM LEGRABOX  stalčių sistema, kuriai būdingas aptakus tiesių linijų dizainas,  ant kurių nelieka pirštų antspaudų. Šių stalčių sistema pasižymi ypač geromis slydimo savybėmis, bei preciziškai tylia uždarymo sistema. Viršutinių spintelių pakėlimo mechanizmai BLUM AVENTOS HK – tai lengvas priėjimas prie spintelės turinio su švelnaus užsidarymo BLUMOTION sistema. Šaldytuvo ir šaldiklio spintos atidarymui buvo panaudota BLUM SERVO-DRIVE flex elektra valdoma judesio fiksavimo sistema, užtikrinanti itin paprastą jų atidarymą.

cancel icon

Šioje virtuvėje karaliauja simetrija, harmonija ir darnumas. Virtuvės baldai pagaminti iš dažytos MDF plokštės, kurioje įfrezuotos rankenėlės, suteikiančios modernumo bei patogumo. MDF plokštės fasadai žaismingai suderinti su stiklinėmis durelėmis ir LED apšvietimu. Jis apšviečia pagrindines darbo zonas, bei pagyvina šioje virtuvėje pasirinktą išskirtinį, ypač atsparų bei modernų, ploną, tik 13 mm lieto akmens stalviršį, kuris suteikia virtuvės baldams grakštumo ir lengvumo pojūtį. Šio stalviršio ilgaamžiškumas yra neribotas, jis yra lengvai atnaujinamas, atsparus vandeniui, kas suteikia galimybę naudoti po stalviršiu montuojamą plautuvę. Tarp stalviršio ir spintelių – dažyto stiklo sienelė, kuri ne tik puikiai atlieka apsauginę sienos funkciją yra lengvai valoma, bet ir stilingai dera su stiklinėmis virtuvės baldų durelėmis.

cancel icon

Tai nedideliame bute įrengta elegantiška ir patogi virtuvė, atitinkanti visus ergonominius principus. Virtuvės baldai su sala puikiai atlieka valgomojo stalo ar baro funkciją. Baro stalviršiui ir sienelei panaudota natūralaus ąžuolo lukšto faneruota plokštė, kuri suteikia vientisos stilistikos jausmą. Medis virtuvės baldams suteikia solidumo. Virtuvės fasaduose naudota MDF dažyta blizgi plokštė, kuri puikiai dera su atspariu ir praktišku MONTELLI stalviršiu, po kuriuo įmontuota nerūdijančio plieno platuvė. Ši medžiaga naudojama ne tik virtuviniams stalviršiams, dėl savo savybių ją galima panaudoti ir fasadams. Į viršutinę spintelę integruotas LED apšvietimas valdomas judesio davikliu. Nereikalingi papildomi jungikliai, kurie gali keisti išskirtinį virtuvės baldų dizainą. Apšvietimas suteikia modernumo, kaip ir išskirtinis erdvinis ELICA MENHIR gartraukis, kuris tapo puikia interjero detale. Spintelių atidarymui naudota tobula BLUM AVENTOS HL atidarymo sistema įvertinta tarptautinių dizaino vertintojų.

cancel icon

Energijos ir stiprumo suteikianti kontrastingų spalvų virtuvė. Jos fasadai yra natūralaus ąžuolo lukšto, dažyti matiniais sukrentančiais poliuretaniniais dažais, kurių pagalba išryškinama medžio tekstūra, neprarandamas natūralumo efektas. Stalviršio paviršius beveik neatspindi šviesos, yra supermatinis, itin malonus liesti bei nepalieka pirštų antspaudų. Nanotechnologijų pagalba pagaminta medžiaga FENIX NTM, pasižymi ypatingu estetiškumu. Pjaustymo lentelė važinėja ant ratukų – tai paprastas, tačiau palengvinantis maisto ruošą, sprendimas. Viršutinė lentyna yra ypatingai plonas metalo lankstinys į kurį integruotas LED apšvietimas. Apatinių durelių atidarymui panaudota profilių sistema. Spintelių durelių atidarymui pasirinkta BLUM TIP ON sistema, kuri leidžia vienu rankos prisilietimu jas atidaryti. BLUM TANDEM BOX su BLUMOTION tylaus uždarymo sistema užtikrina, kad stalčiai užsidarys švelniai bei lengvai. Modernaus stiliaus virtuvės baldai, išlaikantys tiesias linijas bei apimantys minimalų spalvų naudojimą yra puikus pasirinkimas mėgstantiems estetiškumą ir pusiausvyrą.

cancel icon

Šie virtuvės baldai unikalūs, nes yra pagaminti biuro darbuotojų poreikiams ir komfortui užtikrinti. Ar kas nors drįstų ginčytis, jog natūralus medis interjere nesuteikia jam šilumos ir jaukumo? O tai padėjo įgyvendinti beržo fanera suteikianti gražią medienos tekstūrą. Netradicinis sprendimas baro apdailoje panaudotos ispaniško stiliaus keramikinės plytelės atliekančios ir apsauginę baro funkciją nuo spyrių. Įdomus sprendimas spintelių ir stalčių atidarymui išgręžtos ertmės. Stalviršis ypač atsparus dėvėjimuisi, nes yra lieto akmens su vientisai išlieta plautuve. Mūsų meistrai specialiai pagamino derantį valgomojo stalą, prie kurio gali bendrai valgyti gausus darbuotojų kolektyvas. Mūsų įmonės pilnai įrengtame 400 kv. m. biure šie virtuvės baldai puikiai įsilieja į vientisą erdvių kontekstą.

cancel icon

Klasikinio Provanso stiliaus virtuvės baldai turintys išliekamąją vertę, šiuo metu sparčiai sugrįžtantys į klientų interjerus. Šviesūs pasteliniai sienų atspalviai harmoningai suderinti prie medienos baldų spalvų. Vyninė pagaminta iš ąžuolo medienos derintos su grindimis. Gausiai panaudota puošybos elementų:
• Baliustrada (užtvarėlė) tarp viršuje esančių spintelių, už kurios galima sudėti taures, interjero puošybos elementus ar širdžiai mielas smulkmenas.;
• Natūralaus medžio, dažymo ir sendinimo (patinavimo) metodu puoštos
filinginės ąžuolo durelės
• Virtuvės fasadams įkomponuotas dažytas stiklas, puoštas medinėmis remjuostėmis;
• Bronzos spalvos pintos metalinės rankenėlės suteikiančios elegancijos ir grakštumo.
Šioje klasikinio Provanso stiliaus virtuvėje puikiai tinka integruota šiuolaikiška buitinė technika. Stalviršis išlietas kartu su plautuve. Jaukumo suteikia viršutinėse pakabinamose spintelėse įmontuotas LED apšvietimas, o jų atidarymui panaudoti BLUM AVENTOS HK pakėlimo mechanizmai. Pasirinkę šį stilių tikrai džiaugsitės – jis ne tik ilgai tarnaus, bet ir sukurs namuose solidumo, elegancijos jausmą.

cancel icon

Klasikinis Provanso stilius šioje virtuvėje pasižymi estetiškumu, lengvumu, jaukumo ir komforto sukūrimu. Natūralaus, dažytos ir sendinimo (patinavimo) metodu puoštos filinginės ąžuolo durelės bei bronzos spalvos pintos metalinės rankenėlės – tai svarbiausi šių virtuvės baldų akcentai. HPL aukšto slėgio laminato, medienos tekstūros, sienelė ir stalviršis tarpusavyje suderinti nenaudojant dar vieno papildomo medžiagiškumo apdailos detalėms. Viršutinėse spintelėse esantys ovalūs stiklai derinti svetainėje esančiais klasikiniais badais. Kliento pageidavimu padarytas mini baras su po juo esančia siauresne spintele, tam kad būtų galima prisėsti su arbatos puodeliu rankose bei mėgautis atsveriančiu vaizdu pro langą į Šventosios upės krantus. Mažoje erdvėje panaudotas patogus ir šiuolaikiškas sprendimas, kaip efektyviai išnaudoti sunkiai prieinamą apatinę kampinę spintelę – tai LEMANS krepšys. Provanso stiliumi įrengti virtuvės baldai džiugina tuo, kad tokioje aplinkoje malonu pailsėti nuo įtempto šiuolaikinio gyvenimo ritmo.

cancel icon

Modernus dviejų skirtingų fasadinių medžiagų subalansuotas derinimas leido lanksčiai sukurti individualų, nepakartojamą virtuvės dizainą, atitinkantį šių dienų poreikius bei dvasią. Netradicinis sprendimas – apatinės pakabinamos spintelės, leidžia pajusti lengvumo ir atvirumo pojūtį. Virtuvės fasadams naudota egzotinė palisandro medžio faneruotė, derinta prie svetainės grindų. Moderniam kontrastui sukurti pasirinktas dažytas juodas stiklas aliumininiame rėmelyje. Puikus pavyzdys kaip turimas klientų blizgus juodas neįmontuojamas šaldytuvas buvo integruotas į virtuvės baldus. Baldų durelių atdarymui – įfrezuoti aliumininiai profiliai. Tarp stalviršio ir viršutinių spintelių buvo pasirinktas stiklas, dažytas sienos spalva, kuris atlieka apsauginę sienos funkciją. Stalviršis pasirinktas patvarus HPL aukšto slėgio laminatas. Patalpoje esanti laisva niša buvo panaudota vyninei įrengti. BLUM TANDEM BOX su BLUMOTION tylaus uždarymo sistema užtikrina, kad stalčiai užsidarys švelniai bei lengvai. Viršutinių spintelių pakėlimo mechanizmai BLUM AVENTOS HK – tai lengvas priėjimas prie spintelės turinio su švelnaus užsidarymo BLUMOTION sistema.

cancel icon

Tai modernaus stiliaus virtuvės baldai, kurie atspindi šiuolaikiško gyvenimo ritmą, individualumą bei funkcionalumą. Jų išskirtinumas tiesios griežtos linijos, minimalus spalvų panaudojimas. Virtuvės fasadai pagaminti iš baltos blizgios dažytos MDF plokštės, kurioje įfrezuotos patogios rankenėlės. Stalviršis pagamintas iš ekologiškos, ilgaamžės ir higieniškos MONTELLI medžiagos, po juo įmontuota nerūdijančio plieno plautuvė. Tarp stalviršio ir viršutinių spintelių esančiai sienelei panaudotos akmens masės grindinės plytelės. Modernus neįmontuojamas juodas gartraukis tarpusavyje dera su novatoriška orkaite. Nedidelėje virtuvėje buvo pilnai išnaudota erdvė – virtuvės baldai suprojektuoti iki pat lubų. Viršutinių spintelių atidarymui naudojamas BLUM AVENTOS HF pakėlimo mechanizmas, skirtas aukštoms ir didelėms pakeliamoms durelėms.
Daugiau apie baltus virtuvės baldus galite paskaityti: https://www.furnitus.lt/balti-virtuves-baldai/

cancel icon

Tai modernaus skandinaviško stiliaus virtuvės baldai, pasižymintys patogumu, funkcionalumu, lengvumu, neapkrauti nereikalingomis detalėmis. Baldų fasadams pasirinkta dažyta matinė MDF plokštė. Baltai dažyto stiklo sienelė apsaugo nuo aplinkos poveikio. Ji naudojama virtuvėje, kaip itin praktiškas interjero dekoravimo būdas ir yra labai lengvai ir greitai nuvaloma. Stalviršis – lieto akmens su po apačia montuojama nerūdijančio plieno plautuve. Baldų cokolis metalizuotas, bei pritaikytas kaip šiuolaikiška apsauga nuo braižymosi. Spintelių ir stalčių atidarymui įfrezuotos įleidžiamos rankenėlės. Darbastalio apšvietimui viršutinėse spintelėse integruotas LED apšvietimas. Skandinaviškam interjerui priderintas baltas modernus neįmontuojamas gartraukis. Stalčiams eksploatuoti įrengta BLUM TANDEM BOX su BLUMOTION tylaus uždarymo sistema užtikrina, kad stalčiai užsidarys švelniai ir lengvai. Mažoje erdvėje panaudotas patogus ir šiuolaikiškas sprendimas, kaip efektyviai išnaudoti sunkiai prieinamą apatinę kampinę spintelę – LEMANS krepšys, į kurį galima sutalpinti didelius puodus, dubenis ir kitus virtuvės reikmenis.

cancel icon

Modernūs virtuvės baldai, kurių projektavime derinamos skirtingos blizgios pastelinės spalvos – dažyta MDF plokštė su įfrezuotomis rankenėlėmis. Norint suteikti virtuvės baldams jaukumo buvo įmontuotas šiltos spalvos LED apšvietimas po viršutinėmis spintelėmis ir salos darbastaliu. Pasirinkti BLUM AVENTOS HF pakėlimo mechanizmai, skirti aukštoms ir didelėms pakeliamoms durelėms. Norint išlaikyti tiesias linijas buvo pasirinktas integruotas neištraukiamas gartraukis be priekinės dalies. Aukšto slėgio laminato HPL stalviršis, smulkius trinties poveikius ir iki 180 oC temperatūrą trumpą laiką atlaikantis stalviršis, kuris pritaikytas ir salos šonams – tai vientisumą suteikiantis sprendimas. Visa naudojama buitinė technika (šaldytuvas, indaplove, orkaitė ir mikrobangų krosnelė) pasirinkta integruojama. Šie modernūs virtuvės baldai – naujovių ir technologijų mėgėjams.

cancel icon

Mažai erdvei buvo pasirinkti patogūs ir funkcionalūs nedideli virtuvės baldai. Suprojektuotos, lubas siekiančios, spintos,skirtos maksimaliai efektyviam vietos panaudojimui. Virtuvės baldams pasirinktos kelios spalvos – tamsi vengės (Wenge) medžio faneruotė su blizgia kremine laminuota medienos drožlių plokšte atsparia įbrėžimams. Pasirinktas erdvinis troseliais kabinamas nerūdijančio plieno gartraukis ELICA.

 

Turite klausimų?

susisiekite

Telefonas:

phone icon

+37065551230

El. pastas

phone icon

info@furnitus.lt

Darbo laikas

I – V 08:00 – 17:00

VI – VII Nedirbame

Sekite naujienas