Virtuvės baldų furnitūra

Virtuves baldai Kaune, virtuves baldu gamyba, baldai, virtuves baldai, virtuves komplektai, virtuvines spinteles

Virtuvės baldų patogumą lemia ne tik teisingas išdėstymas, ergonomiški aukščiai, bet ir furnitūra

Furnitūra – tai stalčių bėgeliai, įvairūs lankstai, amortizatoriai, apšvietimas, rėmeliai, cargo sistemos, džiovyklės, įrankių dėklai, relingo sistemos, pakėlimo ir kiti mechanizmai. Kokybiška ir moderni furnitūra užtikrina, kad virtuvės baldai bus naudojami patogiai ir ilgai.

Kiekvienoje patogioje virtuvėje turi būti bent kelių tipų stalčių: įrankiams, puodams, smulkiems daiktams. Šiuolaikiniai stalčių bėgeliai labai kokybiški, išlaiko dideles apkrovas, turi tylaus uždarymo ir pritraukimo mechanizmus. Į stalčius galima sudėti specialius kilimėlius ir skirtukus, kad daiktai nejudėtų ir stalčiai būtų tvarkingi.

Virtuvės baldai, turintys ūkinę spintą garantuoja, kad tikrai bus pakankamai vietos susidėti daiktus. Tačiau, kad į virtuvės baldų spintelę sudėtus daiktus būtų paprasta pasiekti ir išimti, siūlome ištraukiamą ūkinę spintą.

Modernūs virtuvės baldai dažnai būna su horizontaliomis viršutinėmis spintelėmis. Šios spintelės gali atsidaryti skirtingai.

„L“, „U“ – formų virtuvės baldai turi kampines spinteles. Nors šios spintelės atrodo labai talpios, bet jose laikomus daiktus tikrai nelengva pasiekti. Kad virtuvės baldų kampinės spintelės būtų geriau išnaudotos, galima dėti kampinius mechanizmus (pilnas arba pusines karuseles, ištraukiamus krepšius ir pan.).

Jeigu norite, kad viskas ir visada būtų po ranka, tuomet galėtų pagelbėti relingų sistemos.

Virtuvinių baldų durelės yra darinėjamos dažnai ir jeigu jas uždarant yra triukšmas, tai tikrai vargina. Todėl siūloma dėti būtent tylaus uždarymo lankstus, kurie dureles uždaro tyliai ir švelniai.

Kuo kokybiškesnė furnitūra, tuo bus funkcionalesni, patvaresni virtuvės baldai, o maisto gaminimas – malonesnis ir lengvesnis.

daugiau straipsniu

Turite klausimų?

Telefonas:

phone icon

+37065551230

El. paštas

phone icon

info@furnitus.lt

Darbo laikas

I – V 08:00 – 17:00

VI – VII Nedirbame

Sekite naujienas