Virtuvės baldai – pirmas svarbus pirkinys

Virtuves baldai Kaune, virtuves baldu gamyba, baldai

Virtuvė – namų patalpa, kurioje ruošiamas ir gaminamas maistas, laikomi maisto produktai, ruošos įrankiai ir prietaisai, kiti daiktai.

Toks būtų tradicinis virtuvės apibūdinimas, tačiau ši patalpa mūsų gyvenime atlieka kur kas svarbesnį vaidmenį. Virtuvėje daugelis praleidžia didelę laiko dalį gamindami, bendraudami, joje renkasi šeimos nariai, užsuka svečiai, todėl virtuvės patalpa turi būti ne tik patogiai įrengta, bet ir graži, ir kas svarbiausia – jauki. Visi svajojame apie jaukius namus, į kuriuos malonu grįžti, baldus, kurie ne tik mums tarnauja, bet ir puošia asmeninę erdvę. Visų namų erdvės jaukumą, o taip pat ir virtuvės, lemia baldai, kuriuos išsirenkame, todėl drąsiai galima sakyti, kad virtuvės baldai – pirmasis svarbus pirkinys.

Nusprendus įsigyti virtuvės baldus, būtina išsimatuoti patalpą, numatyti apšvietimą, virtuvę suskirstyti į tam tikras zonas (maisto gaminimo, indų plovimo, produktų laikymo, valgymo), apskaičiuoti kiek vietos užims buitinė technika, o kiek patys baldai.

Baldus geriausia išsirinkti tokius, kurie atitiktų poreikius, įpročius ir charakterį, gal net žmogaus statusą. Apžiūrėti giminaičių, draugų virtuves ir baldus rinktis atsižvelgiant į tai, kad jų virtuvė atrodo puikiai, tikrai neverta. Vis dėto būtina nepamiršti savo individualumo. Parduotuvėse, baldų prekybos centruose didžiulė pasiūla pagamintų standartinių baldų, kurie prekybos vietoje atrodo puikiai, tik neaišku kaip jie atrodytų jūsų virtuvėje. Virtuvės baldų pasirinkimas – atsakingas sprendimas, nuo kurio priklauso namų jaukumas, todėl geriausia baldus būtų projektuoti patiems arba kreiptis į profesionalų baldų projektuotoją.

Baldai, suprojektuoti pagal individualų užsakymą, virtuvei suteikia unikalų vaizdą.

Bet tai ne vienintelis privalumas lyginant su standartiniais baldais. Renkantis virtuvės baldų projektą, baldai bus suprojektuoti tiksliai, numatyti visi jų naudojimo niuansai, jie bus tiksliai numatytoje vietoje, nei per dideli, nei per maži, pagaminti iš pasirinktų medžiagų, tinkamos  spalvos. Tikslius, baldų gaminamų pagal projektą, išmatavimus užtikrina kompiuterinis projektas ir profesionaliai atlikti matavimai. Užsisakyti baldus virtuvei pagal individualų užsakymą dažnai sutrukdo kainos su masiniu būdu pagamintų standartinių baldų santykis. Daugelis mano, kad standartiniai baldai yra gerokai pigesni, tačiau taip nėra. Renkantis baldus pagal projektą, galima rinktis ir medžiagas, iš kurių jie bus pagaminti. Nuo gamybai naudojamų medžiagų, balduose esančių stalčių, kampinių elementų, mechanizmų priklauso gaminio kaina, juos galima rinktis pagal savo poreikius ir finansines galimybes. Kadangi galutinę gaminio kainą lemia ir baldų gamintojo antkainis, į tai atsižvelgiant, galima rinktis ir gamintoją.

Prieš renkantis baldų gamintoją būtina turėti šiek tiek informacijos apie jį.

Pirmiausia vertėtų išsiaiškinti ar tai yra gamintojas, ar gamintojo tarpininkas. Kaip žinome, perkant gaminį iš tarpininko, dėl prekybinio antkainio kaina gali būti didesnė nei perkant prekę tiesiai iš gamintojo. Labai svarbu kiek metų gamintojas užsiima savo veikla, ar turi prekybos salonų, kokiomis medžiagomis ir įrengimais dirba, kokių turi atsiliepimų iš gaminius įsigijusių pirkėjų. Taip pat svarbu išsiaiškinti ar baldų montavimo kaina yra įskaičiuota į gaminio kainą, ar už tai reikės mokėti papildomai, kokios trukmės garantija suteikiama gaminiui, ar suteikiama naudojimo ir priežiūros instrukcija raštu. Išsiaiškinus šias sąlygas, būtina aptarti galutinę gaminio kainą ir per kiek laiko baldai bus pagaminti.

Kiekvienas pirkėjas pageidauja, kad baldai tarnautų ilgai, būtų estetiški, patogūs naudoti ir, aišku, nebrangūs. Renkantis virtuvės baldus nevertėtų ieškoti pigesnio varianto, vertėtų rinktis kad ir brangesnį, tačiau tik kokybišką ir ilgaamžį gaminį.

daugiau straipsniu

Turite klausimų?

Telefonas:

phone icon

+37065551230

El. paštas

phone icon

info@furnitus.lt

Darbo laikas

I – V 08:00 – 17:00

VI – VII Nedirbame

Sekite naujienas