Virtuvės baldai mažoje virtuvėje

Virtuves baldai Kaune, virtuves baldu gamyba, baldai, virtuves baldai, virtuves komplektai, virtuvines spinteles

Dauguma šeimininkių nori didelės bei erdvios virtuvės, nes tuomet lengviau įgyvendinti ir kitas svajones – turėti stilingus, dailius virtuvės baldus, didelį stalą, kur galima bendrauti su šeima ir draugais. Bet ką daryti, jeigu Jūsų bute virtuvė yra maža?

Mažos virtuvės problemos

Būtent daugiausiai sunkumų renkantis virtuvės baldus patiria mažų virtuvių savininkai. Tuomet, kai erdvė yra maža, daugybė  standartizuotų uždarų spintelių, buitinė technika erdvę dar labiau sumažina, o reikiamų virtuvinių daiktų vis tiek nėra, kur susidėti.  Tuomet virtuvėje tampa nepatogu ne tik ruošti šeimai maistą, bet ir valgyti, bendrauti, priimti svečius.

Sprendimai mažai virtuvei

Tinkamai suprojektuoti virtuvės baldai, mažą virtuvės patalpą gali paversti pakankamai erdve ir be abejo – patogia. Atsižvelgami į sukauptą patirtį, mūsų specialistai pataria:

Rinktes individualiai projektuojamus ir gaminamus nestandartinius virtuvės baldus.
Rinktes mažesnių matmenų, įmontuojamą virtuvės techniką. Įmontuoti į virtuvės baldus ir sutaupyti vietos galima visą techniką: viryklę, mikrobangų krosnelę, šaldytuvą, indaplovę.
Rinkites šviesias virtuvės baldų spalvas. Baldų spalvas siūloma derinti prie sienų – taip sukuriant harmoningą erdvės pojūtį. Dar vienas pasiteisinantis spalvinis sprendimas mažoje virtuvėje – skirtingos spalvos viršutinės ir apatinės virtuvės baldų spintelės.
Rinktes virtuvės baldus be atsikišusių rankenėlių.
Kur galima palikite atviras lentynėles, kitur dėkite dekoruoto stiklo, permatomas virtuvės baldų dureles.
Jeigu bijote, kad per stiklą persimatys virtuvinėse spintelėse esantys daiktai ir bus netvarkingas vaizdas, tuomet rinkites matinį stiklą.
Kur įmanoma dėkite stalčius, nes stalčiai yra talpesni, lengviau pasiekti reikiamus daiktus, geriau išnaudojamas virtuvės baldų tūris.
Taip pat daugiau vietos bus, jeigu viršutinės virtuvės baldų spintelės bus aukštos. Žinoma, labai aukštai galėsite laikyti tik tuos daiktus, kurių prireikia retai arba kuriems būdingas sezoniškumas.
Išnaudokite vietą, įrengiant aukštą kampinę spintelę. Tokio tipo virtuvinė spintelė yra labai talpi ir neužima daug vietos.
Dar vienas puikus sprendimas – palangę pakeisti stalviršiu ir naudoti kaip stalą.
Atsisakykite užuolaidų, geriausiai iš viso neuždangstyti langų, jei labai norisi uždengti langą, tuomet labiau tinka roletai.
Mažoje virtuvėje labai svarbu tvarka, virtuvės baldai turi sudaryti tvarkingumo, švaros įspūdį.

Žinoma, kiekviena virtuvės patalpa yra skirtinga (skirtingose vietose santechnikos, skaitiklių, ventiliacijos vietos ir pan.),  taip pat skiriasi ir žmonių poreikiai. Bet visada pasinaudoję mūsų ekspertų patirtimi ir žiniomis, mažoje virtuvės erdvėje galite turėti patogius virtuvės baldus ir mažos virtuvės problemos bus išspręstos.

daugiau straipsniu

Turite klausimų?

Telefonas:

phone icon

+37065551230

El. paštas

phone icon

info@furnitus.lt

Darbo laikas

I – V 08:00 – 17:00

VI – VII Nedirbame

Sekite naujienas