Virtuvės baldai: kaip pasirinkti stalviršį?

Virtuves baldai Kaune, virtuves baldu gamyba, baldai, virtuves baldai, virtuves komplektai, virtuvines spinteles

Renkantis virtuvės baldus, svarbu nuspręsti, koks Jums tinkamiausias virtuvės baldų stalviršis.

Virtuvės baldų stalviršis gali būti gaminamas iš drožlių plokštės dengtos aukšto slėgio laminatu, natūralaus akmens: granito ar marmuro, dirbtinio akmens arba medžio masyvo. Detaliau pateikiame kiekvieno jų savybes.

Drožlių plokštės dengtos aukšto slėgio laminato virtuvės baldų stalviršis.

Drožlių plokštės dengtos aukšto slėgio laminato virtuvės baldų stalviršis yra populiariausias, nes jis ilgaamžiškas ir palyginus nebrangus. Drožlių plokštės dengtos aukšto slėgio laminato stalviršio privalumai: jis yra higieniškas, jį lengva prižiūrėti ir valyti, yra atsparus dėmėms, platus spalvų asortimentas, gerai užhermetinus galus, pakankamai atsparus drėgmei.  Trūkumai:  neatparus mechaniniams pažeidimams, įpjovimams ir subraižymams.

Granito virtuvės baldų stalviršis

Lyginant su kitomis stalviršių rūšimis (laminatas, akmens masė, koreanas), granitiniai stalviršiai išsiskiria tuo, kad gaminami naudojant natūralų akmenį. Tai užtikrina, kad kito tokio stalviršio pasaulyje nėra. Be to, natūralaus akmens staviršiai itin ilgaamžiai, atsparūs karščiui ir smulkiems pažeidimams.

Natūralaus medžio masyvas.

Natūralaus medžio masyvas išsiskiria natūralia tekstūra, tai yra pagrindinis šio stalviršio populiarumas ir yra nesenstanti klasika, suteikianti virtuvei jaukumo įspūdį.

daugiau straipsniu

Turite klausimų?

Telefonas:

phone icon

+37065551230

El. paštas

phone icon

info@furnitus.lt

Darbo laikas

I – V 08:00 – 17:00

VI – VII Nedirbame

Sekite naujienas