Slankiosios sistemos

spinta, spintos, stumdomos durys, spintos stumdomomis durimis, baldai, baldu gamyba

Slankiosios sistemos – labai patogus ir pastaruoju metu populiarus patalpų erdvių atskyrimo arba praplėtimo būdas.

Slankiųjų sistemų pagrindu gali būti pagamintas bet koks baldas – prieškambario komplektas, spinta arba bet kokios paskirties patalpa, įeinama drabužinė. Įrenginėjant drabužinę arba spintą su stumdomomis durimis net labai maža patalpa bus išnaudota maksimaliai, papildomos erdvės neužims ir judėjimo laisvės nevaržys varstomos durys, o durų gamybai panaudojant veidrodžius, patalpa vizualiai atrodys žymiai didesnė, erdvesnė. Slankiąsias konstrukcijas ir sistemas puikiai galima panaudoti ir norint atskirti  patalpas, pavyzdžiui miegamąjį kambarį nuo bendrų gyvenamų patalpų. Slankiojančios durys tikrai gera alternatyva varstomoms durims, tokios durų konstrukcijos naudojamos ne tik naujų statybų butuose, bet ir rekonstruojant senus butus, taip jiems suteikiant naujas modernias erdves.

Slankiosios sistemos gali būti pagamintos iš aliuminio arba plieno.

Tiek vieno, tiek  kito metalo konstrukcijos tarnauja ilgai, reikalui esant yra lengvai pakeičiamos, nesudėtingai prižiūrimos. Plieninės konstrukcijos dažniausiai naudojamos korpusinių baldų gamybai ir įrengimui – spintoms, spintelėms, stalams, suolams, komodoms, lentynoms. Gaminant baldus su plieninių sistemų konstrukcijomis, apatiniai ratukai tvirtinami vidinėje durų pusėje. Aliumininės konstrukcijos naudojamos pertvarų ir drabužinių įrengimui, gaminant ratukai, kuriais slankioja sistema, paslepiami vidiniame durų profilyje. Konstrukcijų užpildymui naudojamas stiklas, veidrodis, laminuota drožlių plokštė, taip išgaunamas slankiojančių sistemų grakštumas, išskirtinumas ir, kas svarbiausia, patalpų erdvumas ir spintų talpumas.

Slankiojančių durų ir sistemų pagrindinis tikslas – nemažinti gyvenamųjų patalpų erdvės.

Jas galima konstruoti ne tik erdviose patalpose – prieškambariuose, miegamuosiuose ar svetainėse. Tai puikus sprendimas įrenginėjant netradicinių formų patalpas – palėpes, tuščias erdves po laiptais, įvairiausių dydžių nišas. Pagal reikalingą įmontuojamos sistemos plotį, aukštį, gylį patiems galima pasirinkti durų skaičių, reikalingą vidaus įrangą – lentynas, kabliukus, krepšius.

Korpusiniai baldai, pagaminti slankiųjų sistemų pagrindu, tinka ne tik gyvenamosiose patalpose, bet ir biuruose, salonuose, kabinetuose. Darbo aplinkoje naudojant slankiojančias sistemas galima sukurti puikų, jaukų ir elegantišką biuro interjerą, iš tvirtų aliuminio konstrukcijų pagamintos spintos puikiai tarnaus archyvo patalpoje, kur padidintas eksploatacinis apkrovimas.

daugiau straipsniu

Turite klausimų?

Telefonas:

phone icon

+37065551230

El. paštas

phone icon

info@furnitus.lt

Darbo laikas

I – V 08:00 – 17:00

VI – VII Nedirbame

Sekite naujienas