Šiuolaikinio stiliaus virtuvės baldai

Virtuves baldai Kaune, virtuves baldu gamyba, baldai

Šiuolaikinio baldų stiliaus pagrindiniai bruožai: praktiškumas, patogumas, švarios ir aiškios linijos bei tvarkos pojūtis.

Šiuolaikinis baldų stilius labai dažnai painiojamas ar tapatinamas su moderniuoju ir minimalistiniu stiliumi. Šios stiliaus kryptys nors ir turi tam tikrų panašumų (aiškias linijas ir tvarkingumą), tačiau šiuolaikinio stiliaus baldai iš kitų išsiskiria švelnesnėmis spalvomis, minkštais audiniais, išskirtiniu patogumu, funkcionalumu.

Baldų paviršiai praktiški, lengvai prižiūrimi, kasdieniams daiktams dažnai numatytos vietos spintose.

Baldų apmušalams naudojamos kokybiškos medžiagos – linas, medvilnė, šilkas, vilna. Norint išgauti vientisumo pojūtį, interjero dizainui ir apipavidalinimui naudojamos tos pačios rūšies medžiagos. Kadangi šiuolaikinio stiliaus baldų vienas iš bruožų yra tvarkos palaikymas, neatsitiktinai šio stiliaus baldai, pavyzdžiui, spintos, pagamintos su daugybe stalčių, kuriuose galima talpinti įvairius kasdienius daiktus, smulkmenas ir taip išvengti aplink besimėtančių daiktų, kurie nedera ir nepuošia namų aplinkos, tačiau yra neišvengiamai reikalingi ir pastoviai naudojami.

Sofos, foteliai gaminami su patalynės dėžėmis, šiuolaikiniai virtuvės baldai – su daugybe stalčių, spintelių, kuriuose telpa visi buitiniai daiktai ir prietaisai.

Ir nesvarbu kokia tai būtų patalpa, virtuvė, miegamasis ar svetainė, šiuolaikinio stiliaus baldai ir interjeras sukuria tikrą stebuklą.

Namai dvelkia nepriekaištinga švara, tvarka ir jaukumu, visi daiktai tarsi paslėpti stalčiuose, spintelėse, nėra nė vieno nereikalingo akcento, kuris patrauktų dėmesį.

Akys krypsta į gražius ir kokybiškus šiuolaikinius baldus, šviesa paryškintus pagrindinius kambario akcentus ir aksesuarus.

daugiau straipsniu

Turite klausimų?

Telefonas:

phone icon

+37065551230

El. paštas

phone icon

info@furnitus.lt

Darbo laikas

I – V 08:00 – 17:00

VI – VII Nedirbame

Sekite naujienas