Plautuvė – neatsiejama virtuvės baldų dalis

Virtuves baldai Kaune, virtuves baldu gamyba, baldai, virtuves baldai, virtuves komplektai, virtuvines spinteles

Naujuose virtuvės balduose reikalinga ir nauja, nepriekaištingai deranti plautuvė.

Virtuvinių plautuvių pasirinkimas iš tiesų labai platus, todėl galima idealiai priderinti prie virtuvės baldų stiliaus, spalvos ir kitų virtuvės priedų. Plautuvės gali būti įvairiai montuojamos į virtuvės baldus, iš skirtingų medžiagų ir įvairių spalvų.

Plautuvės, pagal montavimą į virtuvės baldus, dažniausiai būna:

Įleidžiama į virtuvės baldų stalviršį – tai dažniausiais virtuvinės plautuvės tipas;
Po virtuvės baldų stalviršiu pritvirtinta plautuvė – šis tipas tinkamas, jeigu pasirenkamas akmeninis virtuvės baldų stalviršis;
Išlieta plautuvė  – plautuvė yra išliejama iš tokios pat akmens masės kaip ir virtuvės baldų stalviršis.

Plautuvės skiriasi ir medžiagomis. Populiariausios šių medžiagų  plautuvės:

 Nerūdijančio plieno plautuvės – tokių plautuvių privalumas yra universalumas: nesenstanti klasika, tinkanti beveik prie visų virtuvės baldų. Kiti privalumai: atsparumas karščiui, cheminėm medžiagom, higieniškumas, lengva priežiūra. Nerūdijančios plieno plautuvės būna ir įleidžiamos į virtuvės baldų stalviršį, ir montuojamos po virtuvės baldų stalviršiu. Taip pat galimos skirtingos šių plautuvių formos.

 Akmens masės plautuvės – pasižymi natūralia išvaizda, atsparumu, hermetiškumu, higieniškumu. Akmens masės plautuvės būna įleidžiamos į virtuvės baldų stalviršį arba gali būti išlietos. Galima plati formų ir spalvų įvairovė.

Keramikinės plautuvės – atrodo labai panašiai kaip akmens masės, tačiau yra dar aukštenės kokybės, ekologiškos, gaminamos iš natūralaus molio, labai atsparios karščiui, braižymui, ilgaamžės. Keramikinės plautuvės yra įleidžiamos į virtuvės baldų stalviršį.

Na, o plautuvių formos gali būti pačios įvairiausios: apvalios, stačiakampės, trapecijos formos, kampinės, kvadratinės, viengubos, dvigubos ir pan. Dažniausiai virtuvės baldai, jų stilius, linijos nulemia ir plautuvės formą.

 

daugiau straipsniu

Turite klausimų?

Telefonas:

phone icon

+37065551230

El. paštas

phone icon

info@furnitus.lt

Darbo laikas

I – V 08:00 – 17:00

VI – VII Nedirbame

Sekite naujienas