Pakėlimo mechanizmai virtuvės balduose

Virtuves baldai Kaune, virtuves baldu gamyba, baldai, virtuves baldai, virtuves komplektai, virtuvines spinteles

Baldų ir interjero dizaineriai, projektuodami virtuvės baldus, siūlo derinti apatinių ir viršutinių spintelių plotį. Taip sukuriamas vientisumo pjūtis, atsikartojančių linijų virtuvės baldai. Dažnai viršutinių virtuvinių spintelių durelės būna plačios ir žemos, tuomet įprastas atidarymo į šoną būdas tampa ne tik kad nepatogus, bet tiesiog technologiškai ydingas,  nes įprasti lankstai nepritaikyti tokių matmenų durelėms. Tokiais atvejais patariama rinktis durelių pakėlimo mechanizmus.

Siekiant turėti tikrai patogią virtuvę,  daug dėmesio reikia skirti virtuvės baldų viršutinių spintelių atidarymo sprendimams.

Siūlome kokybiškas AVENTOS sistemas. Su visais AVENTOS mechanizmais durelės atsidaro itin lengvai. Net sunkūs fasadai lengvai pakeliami ir minkštai sustoja. Durelės sustoja ir pasilieka toje vietoje, kur būna paleistos, užbaigus atidarymo judesį. Integruota adaptyvi stabdymo sistema užtikrina tylų ir lengvą durelių užsidarymą, nepriklausomai nuo jų dydžio, svorio ar uždarymo greičio.

 

AVENTOS HF – dviejų dalių virtuvės baldų durelėms:

AVENTOS HS – pakeliamoms virtuvės baldų durelėms:

AVENTOS HL – vertikalaus pakėlimo mechanizmas:

AVENTOS HK – pakėlimo mechanizmas:

 

daugiau straipsniu

Turite klausimų?

Telefonas:

phone icon

+37065551230

El. paštas

phone icon

info@furnitus.lt

Darbo laikas

I – V 08:00 – 17:00

VI – VII Nedirbame

Sekite naujienas