Klasikinio stiliaus virtuvės baldai

Virtuves baldai Kaune, virtuves baldu gamyba, baldai, virtuves baldai, virtuves komplektai, virtuvines spinteles

Žodis „klasikinis“ dažniausiai vartojamas muzikos, meno kūrinių stiliaus apibūdinimui. Tačiau šia sąvoka išreiškiama viskas, kas turi ypatingą estetinę ir amžiną išliekamąją vertę. Šiomis savybėmis pasižymi klasikinio stiliaus virtuvės baldai. Nors šio stiliaus atsiradimas siekia net XVII amžių, klasikinio stiliaus baldai ištisus amžius išlieka tarp populiariausių dėl elegantiškų ir grakščių formų, stulbinančios prabangos ir ilgaamžiškumo įspūdžio.

Klasikinio stiliaus virtuvės baldams būdinga simetrija, tradicinės rafinuotos linijos. Gaminant šiuos baldus naudojamos aukštos kokybės prabangios medžiagos ir aksesuarai.

Klasikinis interjero stilius yra siejamas su senosiomis tradicijomis, todėl šio stiliaus virtuvės interjere nepasitaiko modernių ir šiuolaikinių detalių, baldai pasižymi nepriekaištinga tvarka ir tobula derme. Vyraujančios paviršių spalvos – ruda, geltona, tamsiai mėlyna, žalia bei kitos gamtos spalvos ir atspalviai. Klasikinės virtuvės išskirtinis bruožas – tam tikram baldui ar aksesuarui suteiktas išskirtinis dėmesio centras. Pavyzdžiui, visada atkreipia dėmesį masyvus rankų darbo raudonmedžio stalas, virtuvės kėdės, apmuštos aksomine ar šilkine medžiaga, krištoliniai sietynai ar išskirtiniai puošnūs karnizai.

Nors klasikinio stiliaus baldai siejami su praėjusiais šimtmečiais, šie baldai funkcionalumu nė kiek nenusileidžia modernaus stiliaus gaminiams, kadangi gamybai yra naudojama šiuolaikinė spintelių vidaus įranga.

Paviršiai gaminami naudojant šiuolaikines medžio masyvo klijavimo, dažymo ir sendinimo technologijas. Klasikinio stiliaus virtuvės baldai skleidžia subtilų prabangos spindesį bei namų jaukumo ir šilumos jausmą.
Klasikinis virtuvės interjero dizaino stilius niekada neišeina iš mados, tačiau kad baldai atskleistų visą savo žavesį, jiems reikia didesnės erdvės. Mažose virtuvėse klasikinio stiliaus baldai paprasčiausiai „nesižiūri“, be to nelieka vietos prie jų derančių prabangių aksesuarų įkomponavimui. Mėgstantiems klasiką, tačiau pageidaujantiems apstatyti nedidelės erdvės virtuvės patalpą, patartina rinktis modernios klasikos baldus, kuriuose harmoningai dera pusiausvyra tarp naujausių baldų mados tendencijų ir klasikos amžinumo, komfortas, saikinga puošyba ir funkcionalumas.

 

https://www.youtube.com/watch?v=JP59GoEKufA

daugiau straipsniu

Turite klausimų?

Telefonas:

phone icon

+37065551230

El. paštas

phone icon

info@furnitus.lt

Darbo laikas

I – V 08:00 – 17:00

VI – VII Nedirbame

Sekite naujienas