Juodi virtuvės baldai

Virtuves baldai Kaune, virtuves baldu gamyba, baldai, virtuves baldai, virtuves komplektai, virtuvines spinteles

Juoda spalva virtuvės baldams suteikia elegancijos ir stilingumo. Juoda spalva – visada madinga, universali ir tinka bet kokio stiliaus virtuvei.

Tačiau, kad juodi virtuvės baldai atrodytų nepriekaištingai ir nebūtų slegiantys,  svarbu paisyti tam tikrų taisyklių:

Tikrai mažoje virtuvėje juodi baldai nėra tinkamiausias sprendimas. Todėl juodus virtuvės baldus geriau rinktis didesnėje virtuvėje. Bet vis dėl to, jeigu Jūsų virtuvė maža, o Jūs svajojate apie juodus baldus, galima rasti tinkamą sprendimą, integruojant šviesią juostą ir pan.

Dar vienas aspektas – virtuvės šviesumas. Juodi virtuvės baldai tinkami tik gerai apšviestoje patalpoje. Jeigu virtuvė yra be langų, uždara ar šiaip labai tamsi, tuomet reiktų paieškoti kitų dizaino sprendimų.

Taigi, jeigu Jūsų virtuvė erdvi, šviesi, juodi virtuvės baldai gali būti:

Modernūs – minimalistiniai, be papildomų elementų, tiesių, glotnių linijų. Modernūs juodi virtuvės baldai būna blizgiai dažyti, be atsikišusių rankenėlių arba su matinėmis sidarbo spalvos rankenėlėmis, baltu, pilku stalviršiu. Drąsesnis sprendimas – raudonas stalviršis ir, tarkim, raudonas šviestuvas ar vaisių vaza.

Klasikiniai – anglies juodumo, matiniai nudažyti medžio masyvo, su  rudu,  medaus spalvos stalviršiu, priderintu prie medinių šilto atspalvio grindų. Juodi klasikiniai virtuvės baldai atrodo labai išskirtinai.

daugiau straipsniu

Turite klausimų?

Telefonas:

phone icon

+37065551230

El. paštas

phone icon

info@furnitus.lt

Darbo laikas

I – V 08:00 – 17:00

VI – VII Nedirbame

Sekite naujienas