Juodai balti virtuvės baldai

Virtuves baldai Kaune, virtuves baldu gamyba, baldai

Griežtų linijų ir formų virtuvės baldai.

Parinktas klasikinis spalvų derinys juoda – balta. Juoda spalva tarsi įrėmina baltą spalvą ir suteikia virtuvės erdvei rafinuotumo ir elegantiškumo. Juoda integruojama buitinė technika, virtuvės aksesuarai, juodas stalviršis prikausto dėmesį ir suteikia interjerui užbaigtumo.

Estetiški bei jaukumo suteikiantys akmens paviršiai

Virtuvės stalviršis ypač plonas, tai 12 mm. „Deep Anthracite“. Corian – originalus dirbtinis akmuo, kuris atvėrė naują erą baldų dizaino bei gamybos srityje Lietuvoje dar žinomos kaip lietas marmuras, lietas granitas ir kiti dirbtinio akmens paviršiai ne tik praktiški erdvėje, kur svarbu palaikyti švarą, bet taip pat ir estetiški, bei suteikiantys jaukumo.  Dėl akrilo, Corian yra vienalytė ir beporė medžiaga, todėl neįgeria jokių skysčių bei bakterijų. O tai reiškia, kad medžiaga atitinka aukščiausias higienos normas bei standartus.

 

Kokybiška buitinė technika

Parinktas spalviškai derantis juodas, cilindro formos, erdvinis gartraukis. Visa integruojama buitinė technika yra vieno gamintojo, o tai leidžia išlaikyti vientisumo ir simetriškumo pojūtį. Mūsų įmonė gali Jums padėt parinkti ir įsigyti norimą buitinę techniką.

Virtuves baldai Kaune, virtuves baldu gamyba, baldai

Spintelės bei stalčiai atsidaro tyliai ir lengvai

Dalis virtuvės apatinių spintelių pakelta nuo žemės – tai suteikia lengvumo įspūdį, kita dalis turi plonas nerūdijančio plieno kojeles. Spintelių fasadams pasirinkta dažyta blizgi MDF plokštė su įfrezuotomis patogiomis rankenėlėmis. Spintelių durelių atidarymui įmontuota BLUM TIP-ON atmetimo sistema. Atidarymas spustelint, plunksnos lengvumo slydimas, švelnus ir lengvas uždarymas. Stalčiuose naudojamas BLUM TANDEMBOX PLUS atidarymas, kurio pagalba stalčiai visada užsidaro tyliai ir lengvai – visą baldo tarnavimo laiką. Panaudoti du kampiniai ištraukiami LeMans krepšiai – tai ypač patogus ir ergonomiškas sprendimas norint išnaudoti sunkiai pasiekiamas virtuvės baldu erdves.

 

Virtualus turas:


daugiau straipsniu

Turite klausimų?

Telefonas:

phone icon

+37065551230

El. paštas

phone icon

info@furnitus.lt

Darbo laikas

I – V 08:00 – 17:00

VI – VII Nedirbame

Sekite naujienas