Ekonominės klasės virtuvės baldai

Virtuves baldai Kaune, virtuves baldu gamyba, baldai, virtuves baldai, virtuves komplektai, virtuvines spinteles

Standartiniai daugiabučių namų butai galbūt ir nėra architektų svajonė, tačiau tokio būsto interjeras ir dizainas yra savotiškas iššūkis čia gyvenantiems žmonėms.

Kai vieni įsirenginėja, dažniausiai su dizainerių pagalba, privačių namų gana dideles būsto erdves, kitiems įsikuriantiems standartiniuose būstuose tenka rimtas uždavinys – patiems mažoje erdvėje, taupiai, sukurti kažką, kas būtų gražu, jauku, funkcionalu. Sunkiausia pritaikyti baldus pačiai mažiausiai standartinio būsto patalpai – virtuvei. Tačiau nėra padėties be išeities. Mūsų įmonė mažoms virtuvės erdvėms siūlo puikų sprendimą – ekonominės klasės standartinius virtuvės baldų komplektus. Įsigyti virtuvės baldus, jau pritaikytus standartiniam išplanavimui, puiki išeitis nenorintiems daug investuoti ir finansiniu ir laiko sąnaudų aspektu. Taip neteks sugaišti laiko projektuojant baldus, renkant medžiagas, derinat spalvas ir svarstant, kaip funkcionaliau išnaudoti kiekvieną stalčių ar lentynėlę, be to baldai, užsakomi pagal individualų užsakymą, dėl minėtų priežasčių gali būti ir gerokai brangesni.

Ekonominės klasės virtuvės baldai – pigu ir paprasta, viskas komplektuojama taip, kad baldus sumontuoti galėtų pats pirkėjas.

Labiausiai virtuvei tinkantį komplektą galima susikomplektuoti iš populiariausių išmatavimų pastatomų ir pakabinamų spintelių ir lentynų, išsirinkti tinkamą spalvą. Nors mažos kainos ir geros kokybės santykis retai kada būna suderinamas, ekonominės klasės virtuvės baldai čia yra maloni išimtis. Standartiniai baldai gaminami nors ir iš pigesnių, bet kokybiškų medžiagų, tačiau dėl standartinių matmenų sudėtingų įrengimų nereikalaujantis masinės šių baldų gamybos procesas vartotojui juos įsigyti leidžia gana patrauklia kaina. Rinkitės mūsų gaminamus baldus ir atnaujinta virtuve džiaukitės jau šią akimirką!

daugiau straipsniu

Turite klausimų?

Telefonas:

phone icon

+37065551230

El. paštas

phone icon

info@furnitus.lt

Darbo laikas

I – V 08:00 – 17:00

VI – VII Nedirbame

Sekite naujienas