Baldų furnitūra

Baldų furnitūra, kas tai?


 • Tai stalčių sistemos - bėgeliai, durelių pakėlimo mechanizmai, lankstai, sujungimo ir tvirtinimo elementai, kojelės, rankenėlės, reilingo sistemos, indų džiovyklos, šiukšliadėžės, apšvietimas, stumdomų durų sistemos ir dar begalė elementų nuo kurių priklauso baldų kokybė, ilgaamžiškumas ir patogumas.
  Visuose virtuvės, svetainės, vaikų kambario ir kt. balduose naudojamos stalčių sistemos, kurios šiais laikais kokybiškos ir patogios. Stalčiai skirti didelėms apkrovoms atlaikyti, juose integruota tylaus uždarymo ir pritraukimo sistema ''softclose''. (1pav.)
  Durelių pakėlimo mechanizmai naudojami balduose norint dureles atverti į viršų, tai labai patogu, kadangi spintelėse esantys daiktai lengvai pasiekiami.(2pav)
  Rankenėlės nedidelė tačiau reikšminga detalė Jūsų interjere. Rankenėlės gali būti įfrezuojamos , prisukamos, įgręžiamos, jos suteiks Jūsų baldui išskirtinumo. O modernaus stiliaus baldams galime pasiūlyti atidarymo būdą "push to open", paspaudimu, nenaudojant rankenėlių. (3pav.)
  Labai dažnai susiduriame su klausimu kaip išnaudoti kampines spinteles "L" formos virtuvėse. O tai labai paprasta tereikia pasirinkti kampinius mechanizmus - "karuseles", ar ištraukiamus krepšius, kurie optimaliai leidžia išnaudoti visą kampines spintelės tūrį. Naudojant šiuos mechanizmus Jums nereikės išimti visų daiktų iš spintelės, norint pasiekti gale esamus daiktus(4pav.)
  Projektuojant baldus labai svarbu tinkamai išdėstyti apšvietimą, kuris padės funkcionaliai išnaudoti baldus ir taip pat suteiks namams jaukumo.